maxi-light.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Oświetlenie

Email Drukuj PDF

W ciągu ostatnich pięciu lat cena energii elektrycznej wzrosła o ponad 40% i nadal stale będzie rosła . Dzisiaj problem doboru oświetlenia to nie tylko dobranie natężenia światła, ale uzyskanie odpowiedniej jakości światła przy zastosowaniu rozwiązań energooszczędnych.

Podstawowe czynniki decydujące o sukcesie w wyborze oświetlenia:

* dobór rozwiązań energooszczędnych odpowiednich do specyfiki pomieszczeń
* połączenie różnych rodzajów oświetlenia,
* użycie źródeł światła o odpowiedniej jakości, barwie i długim czasie użytkowania.

Dzięki optymalizacji oferty możemy zawsze zaoferować naszym Klientom niezwykle atrakcyjne ceny. Mamy wieloletnie doświadczenie w doborze odpowiedniego oświetlenia do powierzchni handlowych, biurowych, hotelowych, przemysłowych oraz innych pomieszczeń i rodzajów działalności.

W dziale Projekty prezentujemy zestaw gotowych rozwiązań wraz z wyceną i oszacowaniem rocznego zużycia energii elektrycznej.
Nasze doświadczenia wskazują na to, że dobranie optymalnych rozwiązań energooszczędnych to oszczędności energii w skali roku o wartości nawet kilku tysięcy złotych.

Profi

Profi system

scienne

Oprawy ścienne

LED

Oprawy LED

rastrowe

Rastrowe

wpuszczane

Wpuszczane

naswietlacze

Naświetlacze

wiszace

Wiszące

nadbudowane

Nadbudowane


 

PROFESJONALNE SYSTEMY OŚWIETLENIOWE MAXI-LIGHT to firma specjalizującą się w sprzedaży oświetlenia - opraw energooszczędnych przeznaczonych do pomieszczeń użyteczności publicznej (biura, sklepy, hotele). Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą oświetlenia, opraw, oraz źródeł światła. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oświetlenia oraz pomożemy w rozwiązaniu problemów związanych z wyborem oświetlenia i rodzaju opraw oświetleniowych.

 

Sponsored Links